Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров


 • Се продава Стан во нас ЃПетров
 • Се продава Стан во нас ЃПетров
 • Се продава Стан во нас ЃПетров
 • Се продава Стан во нас ЃПетров
 • Се продава Стан во нас ЃПетров
 • Се продава Стан во нас ЃПетров
Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 51000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 37 m2 Соби 1 Евид. број37392 Објавено 03-04-2024
активен
Телефон
Спрат 6 кат 6 кат Лифт Да Греење Сопствено парно

Се продава нов наместен стан од 37 м2 на 6ти кат (зградата има 8ката)
кој има претсобје, дневна со кујна, спална соба, тоалет / бања балкон со поглед на реката Вардар и планината Водно, ладење и греење со инветер клима.
Имотен лист во процедура. Немате данок во оваа фаза.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
€ 85000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Соби 4 Квадратура 70 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
€ 1276

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Соби 2 Квадратура 47 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
€ 56400

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Соби 2 Квадратура 47 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје