za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Плац во нас. Сопиште


 • Се продава Плац во нас Сопиште
 • Се продава Плац во нас Сопиште
 • Се продава Плац во нас Сопиште
 • Се продава Плац во нас Сопиште
 • Се продава Плац во нас Сопиште
 • Се продава Плац во нас Сопиште
 • Се продава Плац во нас Сопиште
Се продава Плац во нас. Сопиште Скопје / Сопиште € 100000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 1000 m2 Соби 0 Евид. број36845 Објавено 06-08-2022
нов
активен
Телефон
Спрат -

Се продава плац од 1000м2,кој може да се подели на 500м2 со 500м2.Во градежен реон.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава градежен плац 630мСопиште
€ 60000

Се продава градежен плац 630м,Сопиште

Соби 0 Бањи Квадратура 630 m2
Се продава куќа 110м2Сопиште
€ 89000

Се продава куќа 110м2,Сопиште

Соби 4 Бањи Квадратура 110 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје