za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Плац во нас. Бардовци


  • Се продава Плац во  нас Бардовци
  • Се продава Плац во  нас Бардовци
Се продава Плац во нас. Бардовци Скопје / Бардовци € 80000 За продавање

КатегоријаПлац Квадратура 2270 m2 Соби 0 Евид. број36847 Објавено 06-08-2022
нов
активен
Телефон
Спрат -

СЕ продава плац ВО СЕЛО БАРДОВЦИ СО ПОВРшИНА ОД 2270 / КВАДРАТИ (МОжЕ И ВО (ДВА ДЕЛА )СО ИМОТЕН ЛИСТ СЕ НАОГА КАЈ ЦРКВАТА ВО БЛИЗИНА НА ЕЛИТНАТА НАСЕЛБА СО ОДАЛЕЦЕНОСТ ОД 400 МЕТРИ ВО РАМНА ПОЛОжБА МЕСТО СО ПАТ ИЗЛЕЗ НА СВИСЛИОН МAГИСТРAЛЕН ПAТ, (ИМA И МAЛ ПРОСТОР УКОЛУ ЦЕНAТA
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 169м2Бардовци
€ 150000

Се продава куќа 169м2,Бардовци

Соби 4 Бањи Квадратура 169 m2
Се продава ексклузивна куќа 280м2Бардовци
€ 250000

Се продава ексклузивна куќа 280м2,Бардовци

Соби 8 Бањи Квадратура 280 m2
Се продава одлична семејна куќа 175м2Бардовци
€ 150000

Се продава одлична семејна куќа 175м2,Бардовци

Соби 4 Бањи Квадратура 175 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје