Се продава Куќа во нас. К.Вода


  • Се продава Куќа во  нас КВода
  • Се продава Куќа во  нас КВода
  • Се продава Куќа во  нас КВода
Се продава Куќа во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 205000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 240 m2 Соби 5 Евид. број38033 Објавено 24-05-2023
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно

куќа во Припор со прекрасен поглед на градот.
На приземје голема дневна соба со камин, мала работна соба, кујна, остава, мало купатило (со туш кабина),ходник и внатрешни скали и голема тераса со поглед на Скопје.
На спратот има 2 спални соби, едната со излез на тераса, купатило со када.
Има подрум и сутерен со купатило.
Гаражата е споена со куќата и има директен влез во куќата.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје