za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Волково


 • Се продава Куќа во нас Волково
 • Се продава Куќа во нас Волково
 • Се продава Куќа во нас Волково
 • Се продава Куќа во нас Волково
 • Се продава Куќа во нас Волково
 • Се продава Куќа во нас Волково
 • Се продава Куќа во нас Волково
 • Се продава Куќа во нас Волково
Се продава Куќа во нас. Волково Скопје / Волково € 130000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 125 m2 Соби 4 Евид. број36852 Објавено 06-08-2022
нов
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Сопствено парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ Запад

Се продава куќа во Волково, во близина на стовариште Дандар. Куќата е изградена 2016 година, демит фасада со 10-20см изолација на ѕидови, 10см изолација на таван, 5см изолација на кров, лимен кров, сончев колектор, инвертер клима која GREE уште под гаранција, обична клима, кујна со Egger иверка и Bloom оков, 5 степен филтер за прочистување на вода со посебна чешма, паркет, прозорите се PVC германски профили со германски Мaco оков, 4 сезонско стакло со алумониумски комарници на сите прозори кои може да се отвораат, мермерни окапници на надворешна страна на прозорите, пвц окапници од внатрешна страна.Куќата е градена со запазени стандарди на енергетска ефикасност, Лед осветлување и бела техника. За некои работи има уште и гаранција.
Куќата се продава наместена, а може и празна. Излегува на две улици, со дворна површина од 452 м2. Во рамките на истата се изведени 2 одвоени станбени единици со посебни влезови кои можат внатрешно да се спојат, и тоа едниот дел е 66м2, а другиот дел е 28м2 . Едниот дел има голема дневна со кујна, детска соба, потоа има издигнато ниво како студио со спална соба и тоалет и истата искача на тараса 11м2. Другата станбена единица е 28м2 има една голема соба со спроведена инсталација и плочки за засебна кујна како и тоалет со туш кабина. Куќата има подрум од 21м2 истиот внатрешно е обложен со 10цм стиропор изолација. Бетониран паркинг простор за две возила, бетонирани патеки околу цела куќа. Изведена водоводна инсталација со 2 чешми во дворот од двете страни на куќата.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа во Волково 160м2
€ 56000

Се продава куќа во Волково 160м2

Соби 5 Бањи Квадратура 160 m2
Се продава плац 1530м2Волково
€ 50

Се продава плац 1530м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 1530 m2
Се продава градежен плац 500м2Волково
€ 26000

Се продава градежен плац 500м2,Волково

Соби 0 Бањи Квадратура 500 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје