Се продава Деловен простор во нас. Хром


  • Се продава Деловен простор во  нас Хром
  • Се продава Деловен простор во  нас Хром
Се продава Деловен простор во нас. Хром Скопје / Хром € 424800 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 347 m2 Соби 9 Евид. број37297 Објавено 18-03-2023
активен
Телефон
Спрат приземје

Се продава самостоен деловен објект на две нивоа, приземјето има 8 канцеларии и катот 8 канцеларии,со посебен апартман кој има своја бања.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава деловен простор 216м2Влае
€ 800

Се продава деловен простор 216м2.Влае

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје