za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продаваат станови во Црниче

  • Се продаваат станови во Црниче
  • Се продаваат станови во Црниче
  • Се продаваат станови во Црниче
Се продаваат станови во Црниче Скопје / Црниче EUR 1100 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 44 m2 Телефон

Се продаваат станови во Црниче во нова тукушто вселена зграда. Становите се на 2ри кат. Зградата има лифт. Мирен дел од градот.
Во понуда се:
Стан 44м2 со 1 спална
Стан 54м2 со 1 спална
Цена: 1100 евра м2
Плус паркинг место во гаража


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Весна Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici