za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се изнајмува празен стан 52 м2 во Расадник

  • Се изнајмува празен стан 52 м2 во Расадник
  • Се изнајмува празен стан 52 м2 во Расадник
  • Се изнајмува празен стан 52 м2 во Расадник
  • Се изнајмува празен стан 52 м2 во Расадник
  • Се изнајмува празен стан 52 м2 во Расадник

Се изнајмува празен стан 52 м2 во Расадник Скопје / К.Вода EUR 180 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 52 m2 Соби 2 Евид. број Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 1 кат Греење Сопствено парно Ориентација Југ

Се изнајмува празен стан од 52 м2 на први кат во Расадник, Кисела Вода.
Во станот има елементи во кујна, вградени плакари и клима уред.
Станот е слободен од 01.12.2019 година.


ДушкоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA

Соби 2 Квадратура 41 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOB STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOB. STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici