Се издава 2,5 собен стан во строг центар на Скопје


  • Се издава 25 собен стан во строг центар на Скопје
  • Се издава 25 собен стан во строг центар на Скопје
  • Се издава 25 собен стан во строг центар на Скопје
  • Се издава 25 собен стан во строг центар на Скопје
  • Се издава 25 собен стан во строг центар на Скопје
  • Се издава 25 собен стан во строг центар на Скопје
  • Се издава 25 собен стан во строг центар на Скопје
Се издава 2,5 собен стан во строг центар на Скопје Скопје / Центар € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 56 m2 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Станот е веднаш вселив и е реновиран се наоѓа на 1 спрат и е со две тераси. Има 3 посебни простории, Погоден е и за деловен простор. Зградата има лифт
СлавицаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 86м2Строг центар
€ 400

Се издава трособен стан 86м2,Строг центар

Соби 3 Бањи Квадратура 86 m2
Се продава стан 71м2Строг ЦЕНТАР
€ 82000

Се продава стан 71м2,Строг ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 71 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје