za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава стан Тобако 2

  • Се издава стан Тобако 2
  • Се издава стан Тобако 2
  • Се издава стан Тобако 2
  • Се издава стан Тобако 2
  • Се издава стан Тобако 2
  • Се издава стан Тобако 2

Се издава стан Тобако 2 Скопје / Аеродром EUR 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Соби 2 Евид. број Телефон

Се издава коплетно наместен стан во Аеродром со една спална и тераса. Станот се наоѓа позади тобако 2 во новите згради на Golden Art (5ти спрат). Со станот иде и подземна гаража на -1 ниво.


ИванкаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Соби 3 Квадратура 55 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola