za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава наместен стан во Црниче


  • Се издава наместен стан во Црниче
  • Се издава наместен стан во Црниче
  • Се издава наместен стан во Црниче
  • Се издава наместен стан во Црниче
  • Се издава наместен стан во Црниче
  • Се издава наместен стан во Црниче
  • Се издава наместен стан во Црниче
  • Се издава наместен стан во Црниче
Се издава наместен стан во Црниче Скопје / Црниче MKD 500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 132 m2 Телефон

Се издава стан дуплекс од 132 м2 на два спрата (дел од
> куќа), со две спални соби, две купатила,
> и тераса со поглед.
> Опремен е целосно, сопствено парно на
> струја, две клими инвертори, има
> сателитска, Макс ТВ и Интернет.
ТањаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава двособен стан 48м2Црниче
€ 180

Се издава двособен стан 48м2,Црниче

Соби 2 Бањи Квадратура 48 m2
Се издава трособен стан 60м2Црниче
€ 290

Се издава трособен стан 60м2,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава гарсоњера 41м2Црниче
€ 200

Се издава гарсоњера 41м2,Црниче

Соби 1 Бањи Квадратура 41 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје