za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава деловен простор од 73м2 на ексклузивна локација


  • Се издава деловен простор од 73м2 на ексклузивна локација
  • Се издава деловен простор од 73м2 на ексклузивна локација
  • Се издава деловен простор од 73м2 на ексклузивна локација
  • Се издава деловен простор од 73м2 на ексклузивна локација
Се издава деловен простор од 73м2 на ексклузивна локација Скопје / Центар € 480 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 73 m2 Телефон

Лоциран на Митрополит Теодисиј Гологанов 60Б, во нова зграда на 1ви кат спроти канцелариите на Тим Инженеринг со домофон и видео надзор. Истиот е опремен со канцелариски мебел, кујна, клима уреди и сопствено греење. Поради одличната местоположба погоден е за спроведување на различни дејности административна, дејности од ит сектор, здравствена (ординации), адвокатска канцеларија итн. Цената е 480 Еур + персонален данок.
За сите подетални информации контактирајте не на телефонските броеви секој работен ден од 07-16 ч .
DanielaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje