Се издава Стан во нас. Козле


 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
 • Се издава Стан во нас Козле
Се издава Стан во нас. Козле Скопје / Козле € 650 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 65 m2 Соби 3 Евид. број38991 Објавено 18-11-2023
активен
Телефон
Спрат 8 кат 8 кат Лифт Да Греење Градско парно Ориентација Југ

Издаваме луксузно наместен стан со поглед према Водно, наместен со комплетен нов намештај (90% е нов) и целосна покуќнина.
Цената е нето со сите трошоци, струја, вода, парно, интернет, телевизија, лифт и чистење на целиот стан 2 пати месечно, само за договор од најмалку 1г. Слободен од 01.12.2023 год.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Квадратура 46 m2
Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Квадратура 77 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје