za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Влае


 • Се издава Куќа во нас Влае
 • Се издава Куќа во нас Влае
 • Се издава Куќа во нас Влае
 • Се издава Куќа во нас Влае
 • Се издава Куќа во нас Влае
 • Се издава Куќа во нас Влае
Се издава Куќа во нас. Влае Скопје / Влае € 2000 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 300 m2 Соби 5 Евид. број5220 Објавено 22-11-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат

Со 4 спални соби, едната спална соба со сопствено купатило и гардеробер, холандска градба+ данок
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
€ 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici