za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Бардовци


 • Се издава Куќа во нас Бардовци
 • Се издава Куќа во нас Бардовци
 • Се издава Куќа во нас Бардовци
 • Се издава Куќа во нас Бардовци
 • Се издава Куќа во нас Бардовци
 • Се издава Куќа во нас Бардовци
 • Се издава Куќа во нас Бардовци
 • Се издава Куќа во нас Бардовци
Се издава Куќа во нас. Бардовци Скопје / Бардовци € 1500 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 320 m2 Соби 5 Евид. број33954 Објавено 22-11-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

Понова куќа, недалеку од црквата. На 3 нивоа, ниско приземје -120 м2 сала за вежбање и канцеларија, приземје - ниво 120 м2 дневна соба кујна, трпезарија, тоалет, бања, спална со гардеробер, 1-ви кат (поткровје) - 80 м2, 2 спални соби, гардеробер, бања, 2-ра дневна или гостинска соба
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
€ 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici