Се издава Деловен простор во нас. Центар


  • Се издава Деловен простор во  нас Центар
  • Се издава Деловен простор во  нас Центар
  • Се издава Деловен простор во  нас Центар
  • Се издава Деловен простор во  нас Центар
Се издава Деловен простор во нас. Центар Скопје / Центар € 0 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 113 m2 Соби 5 Евид. број536 Објавено 19-11-2023
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат

Канцеларија со употребна дозвола во Центар, со сопствено паркинг место, 5 канцеларии , чајна кујна и три балкона.
Агенција за недвижности GDPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор 800м2Центар
€ 5500

Се издава деловен простор 800м2,Центар

Соби 0 Квадратура 800 m2
Се издава деловен простор  81м2Центар
€ 400

Се издава деловен простор 81м2,Центар

Соби 0 Квадратура 81 m2
Се издава деловен простор 45м2Центар
€ 250

Се издава деловен простор 45м2,Центар

Соби 0 Квадратура 45 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје