Се издава Деловен простор во нас. Центар


 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
 • Се издава Деловен простор во нас Центар
Се издава Деловен простор во нас. Центар Скопје / Центар € 700 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 127 m2 Соби 9 Евид. број34188 Објавено 05-07-2023
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно

Во дебар маало, канцеларии отворен (океански) простор моментално преграден во 3 канцеларии. Има + сутерен 40 м2. Може со паркинг (+50 евра).
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
€ 400

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 4 Квадратура 115 m2
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
€ 1200

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Квадратура 109 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје