za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 2


  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 2
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 2
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 2
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 2
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 2
Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 2 Скопје / Тафталиџе 2 € 450 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 82 m2 Соби 12 Евид. број28843 Објавено 23-02-2021
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Градско парно

Погоден за секакви потреби со излог, има 3 канцеларии, ч.кујна, тоалет, можност за дополнителен влез
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 0 Бањи Квадратура 140 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici