za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

СЕ ИЗДАВА СТАН КАј ЖЕЛЕЗНИЧКА


  • СЕ ИЗДАВА СТАН КАј ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН КАј ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН КАј ЖЕЛЕЗНИЧКА
  • СЕ ИЗДАВА СТАН КАј ЖЕЛЕЗНИЧКА
СЕ ИЗДАВА СТАН КАј ЖЕЛЕЗНИЧКА Скопје / Аеродром € 120 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 30 m2 Објавено 14-04-2021 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат -

Се издава стан кај железничка спална дневна комплет наместено
ЛидијаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава трособен стан 552Тафталиџе
€ 300

Се издава трособен стан 552,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 55 m2
Се издава стан 60м2кај Мида
€ 320

Се издава стан 60м2,кај Мида

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
Се издава стан 45м2Карпош1
€ 300

Се издава стан 45м2,Карпош1

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici