za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Стан во нас. Црниче

 • Продава Стан во нас Црниче
 • Продава Стан во нас Црниче
 • Продава Стан во нас Црниче
 • Продава Стан во нас Црниче
 • Продава Стан во нас Црниче
 • Продава Стан во нас Црниче
 • Продава Стан во нас Црниче
 • Продава Стан во нас Црниче

Продава Стан во нас. Црниче Скопје / Црниче eur 138000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 154 m2 Соби 4 Евид. број5037 Објавено 11-02-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат Гаража Да Греење Сопствено парно Паркинг Гаража Ориентација Север Запад

дуплекс, камин, џакузи, кујна и вградени плакари, 3 француски и една голема тераса. 30м2 подрум,работна соба, три купатила, три подземни гаражи


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
EUR 110000

DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC

Соби 3 Квадратура 110 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA
EUR 1200

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA

Соби 4 Квадратура 200 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola