Се продава Стан во нас. Водно


 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
 • Се продава Стан во нас Водно
Се продава Стан во нас. Водно Скопје / Водно € 55000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 37 m2 Соби 0 Евид. број35929 Објавено 21-04-2022
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Гаража Да Лифт Да

Се продава гарсоњера во нова мини-зграда со одлична локација на падините на Водно, Општина Центар.Затоплување со инвертер клима уред.Можност за доплата за приватно паркинг место,лоцирано во подземниот гаражен простор на зградата.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНОПРЖИНО
€ 145000

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО/ПРЖИНО

Соби 4 Квадратура 110 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје