za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров


  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
  • Се продава Стан во  нас ЃПетров
Се продава Стан во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 53000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 78 m2 Соби 3 Евид. број28775 Објавено 21-05-2021
активен
Телефон
Спрат 4 кат

Во новоселски пат , трособен стан
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2
Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
€ 45000

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје