za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Црниче


 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
 • Се продава Куќа во нас Црниче
Се продава Куќа во нас. Црниче Скопје / Црниче € 147900 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 75 m2 Соби 3 Евид. број32256 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон
Спрат -

Еднокатна кука дневна , трпезарија и кујна, тоалет и една спална соба и детска, во дворот има една помошна просторија како летна кујна.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава плац со стара куќаЦрниче
€ 100000

Се продава плац со стара куќа,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 59 m2
Се изнајмува луксузна куќа 270м2Црниче
€ 800

Се изнајмува луксузна куќа 270м2,Црниче

Соби 6 Бањи Квадратура 270 m2
Се продава луксузен дуплекс 82м2Црниче
€ 1

Се продава луксузен дуплекс 82м2,Црниче

Соби 5 Бањи Квадратура 82 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici