za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Водно


  • Се продава Куќа во  нас Водно
  • Се продава Куќа во  нас Водно
  • Се продава Куќа во  нас Водно
Се продава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно € 880000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 370 m2 Соби 5 Евид. број18469 Објавено 30-09-2021
активен
Телефон
Спрат приземје Гаража Да Греење Градско парно Ориентација Север Југ Исток Запад

одлична кука, не е лепенка, во џеб последна кука, во маркицата има можност за уште еден кат, две гаражи
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава семејна куќа 120м2Водно
€ 180000

Се продава семејна куќа 120м2,Водно

Соби 5 Бањи Квадратура 120 m2
Се продава нов трособен стан на Водно60м2
€ 84000

Се продава нов трособен стан на Водно,60м2

Соби 3 Бањи Квадратура 60 m2
УРБАН  ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно
€ 156000

УРБАН ЛИВИНГ продава просторен стан на Водно

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје