za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Водно


  • Се продава Куќа во  нас Водно
  • Се продава Куќа во  нас Водно
  • Се продава Куќа во  нас Водно
  • Се продава Куќа во  нас Водно
  • Се продава Куќа во  нас Водно
Се продава Куќа во нас. Водно Скопје / Водно € 1400000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 974 m2 Соби 5 Евид. број28304 Објавено 25-06-2020
активен
Телефон
Спрат - Гаража Да Греење Сопствено парно Ориентација Југ Исток Запад

основа 175м2.Сутерен, 3ката и поткровје, паркинг за 5 возила, има и базен
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ
MKD 0

ПРОСТРАНА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА КАЛЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 500 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici