za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Куќа во нас. Ѓ.Петров

 • Продава Куќа во нас ЃПетров
 • Продава Куќа во нас ЃПетров
 • Продава Куќа во нас ЃПетров
 • Продава Куќа во нас ЃПетров
 • Продава Куќа во нас ЃПетров
 • Продава Куќа во нас ЃПетров
Продава Куќа во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров eur 110000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 193 m2 Соби 5 Евид. број24133 Објавено 31-03-2020
активен
Телефон
Спрат - Паркинг Гаража

пр+1 кат, реновирано купатило и прозори, има и гаража од 24м2, двор 70м2, во низа од двете страни лево и десно лепенка, моментално празна


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici