za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Ѓ.Петров


  • Се продава Куќа во  нас ЃПетров
  • Се продава Куќа во  нас ЃПетров
  • Се продава Куќа во  нас ЃПетров
  • Се продава Куќа во  нас ЃПетров
Се продава Куќа во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 81600 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 140 m2 Соби 3 Евид. број21894 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Куќа во близина на основно училиште Димитар Поп Георгиев.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
€ 45000

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје