za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Ѓ.Петров


 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
 • Се продава Куќа во нас ЃПетров
Се продава Куќа во нас. Ѓ.Петров Скопје / Ѓ.Петров € 280000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 125 m2 Соби 5 Евид. број33737 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Во мирна уличка недалеку од Цујо и Вардар мебел. Комплетно реновирана куќа со вкупно 4 спални соби (едната со сопствена бања) + гардеробер како дополнителна просторија. Подрумот е исто така комплетно реновиран (утилити, винарија, гардеробер...). Има гаража и отворен паркинг за 2-3 возила, многу убаво уреден двор, летниковец, скара, зеленило...
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje