za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Деловен простор во нас. Црниче


 • Се продава Деловен простор во нас Црниче
 • Се продава Деловен простор во нас Црниче
 • Се продава Деловен простор во нас Црниче
 • Се продава Деловен простор во нас Црниче
 • Се продава Деловен простор во нас Црниче
 • Се продава Деловен простор во нас Црниче
Се продава Деловен простор во нас. Црниче Скопје / Црниче € 45600 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 38 m2 Соби 7 Евид. број16400 Објавено 30-09-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Градско парно

на високо приземје, дуќан со излог и санитарен чвор, една просторија. Комплетно уреден со гранитни плочки спуштен плафон и халогени светла.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава деловен простор 216м2Влае
€ 800

Се продава деловен простор 216м2.Влае

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
Се продава деловен простор 50м2Кисела Вода
€ 50000

Се продава деловен простор 50м2,Кисела Вода

Соби 0 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici