za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Деловен простор во нас Тафталиџе 1
Се продава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 26520 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 26 m2 Соби 0 Евид. број33580 Објавено 10-06-2020
активен
Телефон
Спрат приземје

Се продава деловен простор во Тафталиџе.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 65 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје