za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продава Деловен простор во нас. Капиштец

  • Продава Деловен простор во  нас Капиштец
  • Продава Деловен простор во  нас Капиштец
  • Продава Деловен простор во  нас Капиштец
  • Продава Деловен простор во  нас Капиштец

Продава Деловен простор во нас. Капиштец Скопје / Капиштец eur 40000 За продавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 39 m2 Соби 7 Евид. број26263 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

со два влеза на убава локација


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 EM2
EUR 56000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 E/M2

Соби 3 Квадратура 72 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC
EUR 110000

DOMIK PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO ZDANEC

Соби 3 Квадратура 110 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, stanovi za izdavanje vo bitola