za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Продавам гарсоњера
  • Продавам гарсоњера
  • Продавам гарсоњера
  • Продавам гарсоњера
  • Продавам гарсоњера
  • Продавам гарсоњера
Продавам гарсоњера! Скопје / Центар EUR 43500 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 36 m2 Објавено 22-09-2020 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Новоградба на ул.Црвена вода, бр.35 ( Дебар маало) со имотен лист, на 2 кат , со сопствено парно греење, лифт. Локација северо -исток. За цена може да се преговара.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Elena Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA
EUR 650

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA

Соби 3 Бањи Квадратура 75 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA  ZA 918 EM2
EUR 76200

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 83 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici