za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Куќа на три спрата во Ѓорче Петров


  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
  • Куќа на три спрата во Ѓорче Петров
Куќа на три спрата во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров € 130000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 247 m2 Објавено 14-11-2021 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

Се наоѓа на мирна локација, на површина од 203 м2 од кои 119м2 земјиште по објект и 84м2 двор. Поседува вкупна станбена површина од 247 м2.
Од страната од улицата поседува две паркинг места, а од задната страна двор со површина од 40 м2.
Куќата е изградена на три нивоа : Приземје со површина од 80м2, Кат1 со површина од 83 м2 и 10м2 тераса, како и Поткровје со површина од 74м2.
- Приземјето се состои од : голема дневна соба, посебна просторија за кујна и трпезарија, спална соба, остава (во која е сместен систем за парно греење кое може да се комбинира на струја и нафта), како и ходник од кој се пристапува до дворот во задниот дел на објектот;
- Кат1 се состои од : голема дневна соба, кујна, три спални соби и бања;
- Поткровјето е отворен простор од 74 м2 и може да се уреди по желба;
Куќата е потребно да се реновира. Низ целата куќа има паркет кој е во добра состојба, дрвени прозори и парно греење кое може да биде и на струја и на нафта. Струјата и водоводот во куќата се во добра состојба.


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеото

Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Мартин Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje