za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Centar

  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar
  • Издава Стан во  нас Centar

Издава Стан во нас. Centar Скопје / Центар eur 1 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 45 m2 Соби 1 Евид. број32505 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон
Спрат 5 кат Лифт Да

Недалеку од Универзална сала, за краткорочни изнајмувања, гарсоњера со издвоена кујна, бања и спална со воден кревет


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar
EUR 290

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

Соби 2 Квадратура 60 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Centar
EUR 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Centar

Соби 3 Квадратура 70 m2
Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo