za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Н.Лисиче

 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче
 • Издава Стан во нас НЛисиче

Издава Стан во нас. Н.Лисиче Скопје / Н.Лисиче eur 400 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 85 m2 Соби 4 Евид. број30128 Објавено 24-04-2020
активен
Телефон
Спрат 5 кат

Убава локација,градба 2011. На 5-ти кат од 7.Поставеност јузна. Лифт,парно. Вградена кујна и плакари. Голема дневна,одделна кујна,две детски и родителскa спaлнa. Две купaтилa. Идеaлен рaспоред.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE
EUR 150

DOMIK IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA VO NOVO LISICE

Соби 1 Квадратура 30 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Квадратура 130 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici