za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Стан во нас. Карпош 3


 • Се издава Стан во нас Карпош 3
 • Се издава Стан во нас Карпош 3
 • Се издава Стан во нас Карпош 3
 • Се издава Стан во нас Карпош 3
 • Се издава Стан во нас Карпош 3
 • Се издава Стан во нас Карпош 3
 • Се издава Стан во нас Карпош 3




Се издава Стан во нас. Карпош 3 Скопје / Карпош 3 € 350 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 88 m2 Соби 3 Евид. број23816 Објавено 27-10-2020
активен
Телефон
Спрат 3 кат Греење Градско парно




ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
€ 200

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 3 Бањи Квадратура 58 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
€ 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2



Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici