za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Стан во нас. Водно

  • Издава Стан во  нас Водно
  • Издава Стан во  нас Водно
  • Издава Стан во  нас Водно
  • Издава Стан во  нас Водно
Издава Стан во нас. Водно Скопје / Водно eur 800 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 110 m2 Соби 3 Евид. број12738 Објавено 23-05-2020
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Сопствено парно

со видео надзор, Две спални, две купатила, едното со џакузи, тераса, лоѓија, две гаражи се отвараат со далечинско, подрум, маш. за садови, за перење, за пеглање, камин во дневна соба, греење и ладење со инвертерски климатизери


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO
EUR 850

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 51

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 350

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici