Се издава Стан во нас. Водно


 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
Се издава Стан во нас. Водно Скопје / Водно € 1200 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 105 m2 Соби 4 Евид. број35263 Објавено 22-06-2021
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Гаража Да Лифт Да Греење Сопствено парно

комплет наместен стан на Водно со обезбеден подземен паркинг за 2 возила
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА СТАН НА ВОДНО
€ 1200

СЕ ИЗДАВА СТАН НА ВОДНО

Соби 5 Квадратура 150 m2
СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН НА ВОДНО
€ 450

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН НА ВОДНО

Соби 3 Квадратура 80 m2
СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН НА ВОДНО
€ 600

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН НА ВОДНО

Соби 3 Квадратура 95 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје