Се издава Стан во нас. Водно


 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
 • Се издава Стан во нас Водно
Се издава Стан во нас. Водно Скопје / Водно € 500 За издавање

КатегоријаСтан Квадратура 81 m2 Соби 4 Евид. број30027 Објавено 08-07-2021
активен
Телефон
Спрат 3 кат 3 кат Гаража Да Лифт Да Греење Сопствено парно Ориентација Југ

Поглед накај водно. Големо паркинг место. Мастер бедрумот е со сопствено купатило и целосно одвоен од остатокот од станот. Во близина на Рамстор.Исто така и детските соби се одвоени на сличен начин.Со гаражно место.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН НА ВОДНО
€ 450

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН НА ВОДНО

Соби 3 Квадратура 80 m2
СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН НА ВОДНО
€ 600

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН НА ВОДНО

Соби 3 Квадратура 95 m2
СЕ ИЗДАВА КУЌА НА ВОДНО
€ 1800

СЕ ИЗДАВА КУЌА НА ВОДНО

Соби 7 Квадратура 400 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје