za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Тафталиџе 1

 • Издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Издава Куќа во нас Тафталиџе 1
 • Издава Куќа во нас Тафталиџе 1

Издава Куќа во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 eur 1700 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 340 m2 Соби 5 Евид. број4126 Објавено 04-04-2020
активен
Телефон
Спрат - Гаража Да Греење Градско парно

во близина на Нова, на 3 нивоа (приземје, 1-ви и 2-ри кат) односно 3 посебни станови со вкупно 7 спални соби. Се издава целокупно


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
EUR 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici