za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Пржино

  • Издава Куќа во  нас Пржино
  • Издава Куќа во  нас Пржино
  • Издава Куќа во  нас Пржино
  • Издава Куќа во  нас Пржино
  • Издава Куќа во  нас Пржино
Издава Куќа во нас. Пржино Скопје / Пржино eur 1800 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 350 m2 Соби 5 Евид. број22231 Објавено 17-09-2020
нов
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

нова куќа, вкупно 3 спални + отворен простор на поктровме + сутерен, има камин во дневна, паркинг за 2 возила


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici