mk Се издава Куќа во нас. Козле 1,500€ - 49154

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Козле


 • Се издава Куќа во нас Козле
 • Се издава Куќа во нас Козле
 • Се издава Куќа во нас Козле
 • Се издава Куќа во нас Козле
 • Се издава Куќа во нас Козле
 • Се издава Куќа во нас Козле
 • Се издава Куќа во нас Козле
 • Се издава Куќа во нас Козле
Се издава Куќа во нас. Козле Скопје / Козле € 1500 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 230 m2 Соби 5 Евид. број4015 Објавено 01-12-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно Ориентација Север Југ Исток

лепенка од 1 страна, може и кат по кат да се издава, близу Австриска амбасада, може и спат по спрат да се издава
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава куќа 200м2Козле
€ 210000

Се продава куќа 200м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2
Се продава куќа 100м2Козле
€ 200000

Се продава куќа 100м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 100 m2
Се продава двосемејна куќа 255м2Козле
€ 300000

Се продава двосемејна куќа 255м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 255 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје