za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. К.Вода

  • Издава Куќа во  нас КВода
  • Издава Куќа во  нас КВода
  • Издава Куќа во  нас КВода
  • Издава Куќа во  нас КВода

Издава Куќа во нас. К.Вода Скопје / К.Вода eur 2000 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 400 m2 Соби 5 Евид. број33092 Објавено 07-04-2020
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно Паркинг Гаража

Се издава куќа со 5 спални соби, 5тераси и 5 купатила. 2 гаражни места. Погодна за клиника, градинка, кманцеларии, школо.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 230

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Квадратура 56 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA
EUR 220

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN KAJ CESMA

Соби 2 Квадратура 41 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici