za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издава Куќа во нас. Жданец

 • Издава Куќа во нас Жданец
 • Издава Куќа во нас Жданец
 • Издава Куќа во нас Жданец
 • Издава Куќа во нас Жданец
 • Издава Куќа во нас Жданец
 • Издава Куќа во нас Жданец
 • Издава Куќа во нас Жданец
 • Издава Куќа во нас Жданец
Издава Куќа во нас. Жданец Скопје / Жданец eur 1000 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 280 m2 Соби 5 Евид. број29901 Објавено 01-09-2020
активен
Телефон
Спрат - Гаража Да Греење Сопствено парно Паркинг Гаража Ориентација Југ Исток Запад

Со убав поглед накај Скопје, Сутерен се гаража, летна кујна, котлара за парно и подрум. Приземјето се состои од салон со трепезарија и кујна и вц. Првиот кат има три спални соби, од кои едната е мастер спална со гардеробер и купатило и уште едно купатило за другите две соби. Поткровје е отворен простор од околу 75м2 со купатило. Алармен систем.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici