za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Издава Деловен простор во  нас Centar
  • Издава Деловен простор во  нас Centar

Издава Деловен простор во нас. Centar Скопје / Центар eur 1500 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 260 m2 Соби 11 Евид. број27353 Објавено 16-12-2019
активен
Телефон

Хотел во Центарот на градот со 3*, дизајниран во модерен стил, со поглед на плоштад Македонија и Триумфална капија. Одлична локација и техничка опременост. Хотелот има 8соби, од кои четири доубле, две тњин и две делуџе доубле соби со џакузи, пространо фоаје, рецепција, магацин и летна тераса.


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar
EUR 290

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

Соби 2 Квадратура 60 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Centar
EUR 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Centar

Соби 3 Квадратура 70 m2
Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Квадратура 46 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Ohrid