za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
  • Издава Деловен простор во  нас Црниче
Издава Деловен простор во нас. Црниче Скопје / Црниче eur 500 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 107 m2 Соби 7 Евид. број1234 Објавено 16-05-2020
активен
Телефон
Спрат приземје Греење Сопствено парно

близу над Св.Петка, со посебен влез кој гледа накај главна улица


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE
EUR 3500

DOMIK IZDAVA EKSTRA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Соби 10 Бањи Квадратура 540 m2
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 400

DOMIK IZDAVA 3 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 3 Бањи Квадратура 85 m2
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CRNICE
EUR 220

DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN VO CRNICE

Соби 2 Бањи Квадратура 47 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici