za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

 • Издава Деловен простор во нас Centar
 • Издава Деловен простор во нас Centar
 • Издава Деловен простор во нас Centar
 • Издава Деловен простор во нас Centar
 • Издава Деловен простор во нас Centar
 • Издава Деловен простор во нас Centar
 • Издава Деловен простор во нас Centar
Издава Деловен простор во нас. Centar Скопје / Центар eur 780 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 65 m2 Соби 9 Евид. број32082 Објавено 09-05-2020
активен
Телефон
Спрат приземје

Во износот на закупнината се вклучени режиски трошоци (електрична енергија и вода), како и одржување на хигиена во деловните простории. Трошоците за интернет и телефон паѓаат на товар на закупецот.Три поединечни простории, со вкупна површина од 65 м2. Во близина на Беко полициската


ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar
EUR 290

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 60 m2
Se izdava 3-sob namesten stan-Centar
EUR 400

Se izdava 3-sob namesten stan-Centar

Соби 3 Бањи Квадратура 70 m2
Se izdava kancelariski prostor-Centar
EUR 350

Se izdava kancelariski prostor-Centar

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici