mk Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1 800€ - 49606

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1


  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 1
  • Се издава Деловен простор во  нас Тафталиџе 1
Се издава Деловен простор во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 800 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 200 m2 Соби 0 Евид. број33685 Објавено 06-02-2021
активен
Телефон
Спрат - Греење Сопствено парно

Се издава празен деловен простор од 210м2
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
MKD 0

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 165М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 0 Бањи Квадратура 165 m2
Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје