za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. Карпош 1


 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
 • Се издава Деловен простор во нас Карпош 1
Се издава Деловен простор во нас. Карпош 1 Скопје / Карпош 1 € 400 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 105 m2 Соби 9 Евид. број11848 Објавено 05-11-2021
активен
Телефон
Спрат 1 кат Гаража Да Греење Градско парно

Комплетно реновиран, комплетно опремен, може да приклучи кабловска, веднаш вселив, Вкупна квадратура 105 м2,Адаптиран-прилагоден за деловен простор.Вкупно 7 простории, од кои, 1(една) голема просторија-за состаноци 25м2,1(една) кујна 12м2,4(четири) канцеларии од 6м2 до 10м2,1(една) секретарски простор 5 м2,2(две) тераси,2(два) тоалети
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава деловен простор;Капиштец
€ 150

Се издава деловен простор;Капиштец

Соби 0 Бањи Квадратура 15 m2
Се издава куќа деловен простор
€ 1200

Се издава куќа (деловен простор)

Соби 6 Бањи Квадратура 313 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје