za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Деловен простор во нас. К.Вода


  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
  • Се издава Деловен простор во  нас КВода
Се издава Деловен простор во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 250 За издавање

КатегоријаДеловен простор Квадратура 215 m2 Соби 8 Евид. број30445 Објавено 02-12-2020
активен
Телефон
Спрат -

Магацин, подрумска просторија, може да се изведе и канцеларија, наспроти Економското училиште, со 2 влеза со пристап за комбе
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici